loader

Hotel Senator-Ház, Jáger

Trojhviezdičkový hotel Senator-Dom s 11 izbami je najznámejšia 300-ročná budova v Jágri, ktorá bola zrekonštruovaná v roku 2005. Hotel sa nachádza v historickom centre mesta Jáger, na námestí Dobó. Vďaka svojej polohe sú pamiatky mesta vzdialené len niekoľko minút chôdze.

Hotelové izby sú vybavené klimatizáciou a Wi-Fi pripojením na internet. Hoteloví hostia môžu využiť infračervenú saunu, županposkytne hotel. Hotel ponúka všetko potrebné vybavenie a služby (klimatizované izby, TV, telefón, minibar, Wi-Fi pripojenie na internet, sušič vlasov, izbovú službu, detskú postieľku, prístelku atď.).

V ponuke hotela sú taktiež požičovňa bicyklov, masáž na izbe, večerná starostlivosť o deti, služby práčovne alebo prehliadky mesta a okolia so sprievodcom.

Reštaurácia a kaviareň hotela Senator-Dom sa nachádza na hlavnom námestí mesta Jáger v stredomorskom štýle, na námestí Dobó. V ponuke reštaurácie sú maďarské, medzinárodné a vegetariánske jedlá.Hotelová kaviareň ponúka kávové špeciality Lavazza, zmrzlinové poháre a zákusky pre labužníkov. Špecialitou reštaurácie je slávny roláda s vínovým krémom a babičkin jablkový koláč.

Kde nás nájdete?

Navigovať

Ďalšie zaujímavé miesta

logo